Niedziela, 21 kwietnia 2019 r., Imieniny obchodzą: Feliks, Bartosz, Anzelm

Dariusz Piontkowski

Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej

Aktualności

Szukaj w tytułach:
Szukaj w tekście wiadomości:

2019-04-10
9 rocznica Katastrofy Smoleńskiej

10 kwietnia 2010 roku w katastrofie samolotu Tu-154M w Smoleńsku zginęło 96 osób, w tym Prezydent RP Lech Kaczyński z Małżonką Marią oraz marszałek Krzysztof Jakub Putra. W katastrofie lotniczej, zginęły osoby, które wspólnie udały się do Katynia, aby uczcić pamięć Polaków zamordowanych przez Sowietów. Tego dnia zginęły najważniejsze osoby w państwie. Choć minęło już 9 lat, pamięć o tym zdarzeniu pozostaje wciąż żywa. Pamiętajmy o tej tragedii.

 

2019-03-31
Konwencje powiatowe w Wysokiem Mazowieckiem i Zambrowie

Kampania wyborcza do Parlamentu Europejskiegu ruszyła. W Wysokiem Mazowieckiem i Zambrowie odbyły się pierwsze powiatowe konwencje Prawa i Sprawiedliwości.

2019-03-30
Arcybiskup Jakub honorowym obywatelem Białegostoku

W sobotę 30 marca 2019 roku podczas uroczystej sesji Rady Miasta w Pałacu Branickich w Białymstoku nadano tytuł honorowego obywatela Miasta Białystok Ordynariuszowi prawosławnej diecezji białostocko-gdańskiej abp Jakubowi. Uroczystość odbyła się w 20. rocznicę powołania go na ordynariusza prawosławnej diecezji białostocko-gdańskiej. Abp Jakub jest szesnastą osobą uhonorowaną tym tytułem w mieście, pierwszą ze środowiska prawosławnych.

2019-03-29
Modernizacja linii kolejowej do Warszawy, na odcinku Białystok- Czyżew.

Dziś ogłosimy przetarg na modernizację linii kolejowej do Warszawy, na odcinku Białystok- Czyżew. Docelowo, w 2024 r. pociagi będą mogły jeździć z prędkością 200 km/h i podróż do Warszawy koleją nie powinna trwać dłużej niż 1,5 h - mówił dziś w Białymstoku prezes PKP Ireneusz Marchel.

1 2 3 ..... 207


Klub Parlamentarny PiS

Strona główna Aktualności O mnie Galeria Przydatne linki Kontakt