Sobota, 24 marca 2018 r., Imieniny obchodzą: Marek, Gabriel, Gabor

Dariusz Piontkowski

Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej

Aktualności

Szukaj w tytułach:
Szukaj w tekście wiadomości:

2018-03-23
Narodowy Dzień Pamięci Polaków Ratujących Żydów

24 marca 2018 roku będziemy po raz pierwszy obchodzić Narodowy Dzień Pamięci Polaków ratujących Żydów pod okupacją niemiecką. Data nie jest przypadkowa: 24 marca 1944 roku w Markowej niemieccy żandarmi zamordowali Józefa i Wiktorię Ulmów (kobieta była w zaawansowanej ciąży), sześcioro ich dzieci oraz ośmioro Żydów, których ukrywali.

2018-03-16
Pogrzeb dziesięciu żołnierzy 201. Pułku Piechoty: uroczystości w Andrzejewie i Szumowie

Uroczysty pogrzeb w Szumowie szczątków 10 żołnierzy ochotników z 1920 r., którzy zginęli z rąk bolszewików w bitwie pod Paprocią i Pęchratką. Ekshumacja odbyła się dzięki staraniom stowarzyszenia 'Wizna 1939". A jeśli komu droga otwarta do nieba, tym co służą Ojczyźnie... Jan Kochanowski.

2018-03-15
II Wschodnie Forum Drogowe w Suwałkach

Czy przebieg dróg w województwie podlaskim jest optymalny czy należy skorygować plan dróg ekspresowych? Jakie jest zaawansowanie i plan budowy dróg krajowych i wojewódzkich oraz wady i zalety nawierzchni betonowych w budowie dróg - to najważniejsze tematy II Wschodniego Forum Drogowego, które tym razem odbywa się w Suwałkach. Ciągle przebieg niektórych fragmentów tras ekspresowych jest wątpliwy i zostało niewiele czasu, aby to skorygować.

2018-03-09
Bocznica kolejowa w Sokołach ma szanse być ponownie uruchomiona.

Bocznica kolejowa w Sokołach ma szanse być ponownie uruchomiona. Dziś (9.03) z  inicjatywy posła Dariusza Piontkowskiego, odbyło się techniczne spotkanie z wizją lokalną, w którym wzięli udział przedstawiciele PKP, przedsiębiorcy oraz lokalne władze samorządowe. Wcześniej miało miejsce spotkanie w Ministerstwie Infrastruktury na ten sam temat. W ciągu kilku miesięcy spółki PKP mają przygotować ostateczne koszty i wtedy zostanie podjęta decyzja. Miejmy nadzieje, że korzystna dla naszego regionu i jego mieszkańców.

1 2 3 ..... 185


Klub Parlamentarny PiS

Strona główna Aktualności O mnie Galeria Przydatne linki Kontakt